Przewodnik beskidzki,pilot wycieczek- Leszek Młodzianowski

Wyróżniij ogłoszenie
Dodane: 27 Styczeń 2017
Kontakt: Żywiec Telefon: 609789879
300,00
Jestem pasjonatem góralszczyzny i zbójnictwa karpackiego. Kocham chodzić po górach i podróżować.
Od 10 lat pracuję w branży turystycznej: w biurach podróży, karczmach góralskich i w ośrodkach kultury, a od 2007 roku prowadzę swój zbójnicko-góralski biznes. Napadam z ciupagami na turystów, mam swoją kapelę góralską, sprzedaję w zbójnickim sklepie na Allegro zbójnickie gadżety i zajmuję się organizacją góralskich eventów dla firm i instytucji.
Wychowałem się w Beskidach i tutaj spędziłem najpiękniejsze chwile w moim życiu. Mieszkam w Żywcu w polskiej stolicy piwa i zbójnictwa karpackiego. Zapraszam na wycieczki górskie (Babia Góra, Barania Góra, Pilsko, Wielka Racza, Klimczok, Szyndzielnia, Skrzyczne, góra Żar, Czantoria), krajoznawcze (Pętla Beskidzka, Kaskada rzeki Soły, Szlakiem Piwnym, Szlakiem Zbójników), miejskie (Żywiec, Bielsko-Biała, Cieszyn, Skoczów, Wisła , Ustroń, Szczyrk, Żywiec, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona).
Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek krajowych i zagranicznych, często pracuję za granicą jako rezydent. Opiekuję się polskimi turystami. W Żywcu oprowadzam grupy z kapelą góralską, przebrany za zbójnika lub w oryginalny góralski strój. Tę formę zwiedzania Żywca polecam szczególnie dzieciom i młodzieży. Nie jest nudno, tylko bardzo dynamiczne i na długo zapada w pamięci!
Jako pilot wycieczek specjalizuje się w Bałkanach, Czechach, Słowacji, Węgrzech. Z bardziej egzotycznych kierunków znam Egipt i Tunezję. Zimą jako pilot jeżdżę w Alpy Karynckie, Julijskie, Tatry Wysokie oraz we włoskie Dolomity.
Projekt Szlak Zbójników Karpackich związany jest z dziedzictwem kulturowym i duchowym Karpat (etnografią, sztuką i rękodziełem, rzemiosłem, ginącymi zawodami, produktami regionalnymi i kuchnią regionalną). Zapraszam do skarbca góralskiej i zbójnickiej kultury!

Kontakt:

34-300 Żywiec Jana III Sobieskiego 7
Telefon: 609789879
Adres e-mail: biuro@karpackigazda.pl
Strona internetowa: www.karpackigazda.pl

Wyświetleń: 37

Zobacz również

przyłacza kanalizacji udrożnianie i czyszczenie rur 787342182
Fotel uszak w heksagony
Bubbles – przed i po teatrze – Teatr Narodowy
DORADZTWO EKOLOGICZNE BIAŁYSTOK AUDYTY ŚRODOWISKOWE EKOEXPERT
Fotel uszak LONDONELove
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X