Pracownik fizyczny z uprawnieniami na podesty ruchome

Ogłoszenie archiwalne

Nazwa firmy: PB KADRY Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Żary

Wymagania:
- Siła fizyczna
- Uprawnienia na podesty ruchome
- Mile widziane uprawnienia SEP

Zakres obowiązków:
- Układanie tras kablowych po 240 m

Oferujemy:
- Stawka 16 zł netto /h
- Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku

Czas pracy: 7.00 – 15.00

Rodzaj umowy: umowa cywilno-prawna

Kontakt telefoniczny: 690 635 944

Link aplikacyjny:

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez PB KADRY Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia/umowy o pracę.”

Aplikacje nie zawierające powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Wyświetleń: 84