Uroki miłosne. Magia rytualna. Odczynienie klątw i uroków.

Wyróżniij ogłoszenie
Dodane: 21 Listopad 2017
Kontakt: Zamość Telefon: 601000000
300,00
Tam gdzie kończy się już logika i rozumowanie i tam, gdzie się kończą pozytywne emocje, możemy mieć do czynienia z siłami nieczystymi lub magią. Jeśli prześladuje Cię chroniczny pech, masz wrażenie, że w żadnej sferze życiowej Ci się nie układa, jeśli czujesz lęk, a także, że coś Cię skutecznie blokuje przed pozytywnym myśleniem, pomoże Ci tylko egzorcysta. Jeśli chcesz dopomóc swojemu szczęściu oraz znaleźć tą wyjątkową osobę, skorzystaj z mojej oferty uroków miłosnych.

Urok miłosny to nie zabawa. Źle przeprowadzony rytuał może wywołać katastrofalne skutki. Bez odpowiedniej wiedzy, możemy powołać na świat najgroźniejszą magię, z jaką ludzkość miała kiedykolwiek do czynienia. Jak uchronić się przed mrokiem? Najlepiej go nie szukać. Skupmy się jednak na poszukiwaniu szczęścia. Poczucie sensu odnajdziemy tylko wtedy, gdy w naszym sercu zagości harmonia, a każdy element naszego życia będzie odpowiednio zespolony. Zaklęcia miłosne to dobra, biała magia.

W ofercie portalu znajdziesz inne usługi: Odcięcie emocjonalne. Odczynienie klątw i uroków. Tarot. Horoskop. Wróżby. Jak uniknąć pecha? Klątwa. Pech. Fatum. Pakt z diabłem.

Cena podania w ogłoszeniu podana jest tylko na potrzeby edycyjne ogłoszenia. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie. Cenę podaje po analizie sytuacji.

Wyświetleń: 5

Zobacz również

Profesjonalny geodeta z Olsztyna oferuje swoje usługi
Fotel uszak jasno szary kolor
Doradztwo finansowe
SZKOLENIA BHP I PPOŻ warszawa i okolice!!!
Pomogę uzyskać prawo jazdy na Ukrainie w Równem.
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X