Zostań Konsultantką - Dodatkowa Praca - FM Group

Ogłoszenie archiwalne

Szukasz sposobu na dodatkowe pieniądze? Lubisz kontakt z ludźmi? A może wolisz pracować w domu przez internet? Niezależnie od formy współpracy FM Group oferuje Ci już od samego początku 30%.

Kupuj dla siebie taniej, dorabiaj na różnicy między ceną, jaką Ty płacisz, a ceną katalogową albo rozwiń skrzydła – budując własną grupę konsultantów. Ile zarobisz - zależy tylko od Ciebie i od czasu, jaki w tę pracę włożysz. Oprócz 30%, które otrzymujesz zawsze – nie ważne jaką formę współpracy wybierzesz, możesz uzyskać od 3-21% dodatkowego rabatu - budując własną grupę konsultantów lub zwiększając własne zamówienia. Dodatkowo możesz skorzystać z upustów promocji i programów motywacyjnych w których co miesięczna premia może wynieść nawet 2000 złotych.

Zamawiasz kiedy chcesz, czekają na Ciebie prezenty dla nowych konsultantów, masz elastyczny czas pracy, możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez żadnych konsekwencji.

Zapraszam na stronę:

www.fm4you.pl

Wyświetleń: 58

Zobacz również

Fryzjer/Fryzjerka  ( kobiety i mężczyźni)
Zakład fryzjerski zatrudni fryzjera
Stylizacja paznokci - żel na naturalnej płytce.
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X