KONSULTANT WSPARCIA TECHNICZNEGO

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

SZUKAMY LUDZI DO ZGRANEJ PACZKI!

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• Będziesz pomagał klientom w szybkim i satysfakcjonującym rozwiązywaniu
reklamacji,
• poznawaniu szerokiego portfolio usług i produktów Orange,
• dobieraniu i kupowaniu rozwiązań odpowiadających na ich potrzeby.

Wymagania:
• Wystarczy żebyś lubił rozmawiać z ludźmi,
• podchodził do obsługi klientów tak, jak sam chcesz być obsługiwany,
• chciał uczyć się nowych rzeczy,
• był skuteczny w realizacji założonych celów,
• sprawnie pisał na klawiaturze,
• posiadał umiejętność pracy w zespole,
• miał pozytywne nastawienie do pracy.

W zamian oferujemy Ci :
• przyjazną atmosferę pracy,
• szkolenie przygotowujące do pracy i możliwość rozwoju zawodowego,
• tymczasową umowę o pracę z możliwością przedłużenia po 18 miesiącach,
• możliwość awansu dla najlepszych.
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową długoterminową;
• realną możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
• pakiet socjalny dla Pracowników Work Service - Program "Wyspa",
• pracę na rzecz stale rozwijającej się międzynarodowej firmy telekomunikacyjnej,
• nowoczesne warunki pracy oraz dogodną lokalizację.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.
( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Wyświetleń: 79