Lakiernik samochodowy - Holandia

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego
potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Dla jednego z naszych holenderskich klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Obowiązki:
• Lakierowanie elementów samochodowych,
• Kontrolowanie jakości wykonanych prac,
• Czyszczenie i konserwacja narzędzi.

Wymagania:
• Dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
• Doświadczenie zawodowe min. 4 lata
• Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
• Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:
• Umowę o pracę,
• Pracę na pełny etat,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim lub niemieckim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-mail: koncepcja@koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: „lakiernik samochodowy - Holandia”.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń: 47