Kolędy podkłady mp3, nuty, słowa 60 kolęd, obniż. tonacje

Ogłoszenie archiwalne

Oferuję instrumentalne PODKŁADY cd-audio i mp3 60 kolęd i pastorałek z linią melodyczną i bez linii melodycznej na 4 płytach, zapakowane w pudełko dvd box 4 oraz NUTY 60 kolęd z akordami.
3 płyty cd-audio (w każdej po 20 podkładów) zawierają podkłady z linią melodyczną z obniżonymi tonacjami, które można odtwarzać na dowolnym cd-playerze. 4 płyta zawiera podkłady mp3 z linią melodyczną i bez linii melodycznej w oryginalnych tonacjach z mojego zbioru kolęd oraz w obniżonych tonacjach ze wcześniejszych 3 płyt cd –audio (łącznie na 4 płytach jest 240 podkładów kolęd i pastorałek). Podkłady zawierają wszystkie zwrotki każdej kolędy, a nie jak u innych po 3 zwrotki. Do płyty dołączam również śpiewnik z tekstami wszystkich kolęd do wspólnego śpiewania, można go sobie także wydrukować dla rodziny i bliskich (dołączony plik pdf).

NUTY 60 KOLĘD są wydrukowane na specjalnym grubszym, kredowym papierze (stron 38, format A4, gramatura 120 g/m3) oraz bindowane (nie zamykają się podczas grania). Plik pdf ze spisem kolęd i przykładowymi stronami aranżacji nut są bezpłatnie dostępne na mojej stronie.
Można zamówić także pojedyncze pozycje:
podkłady kolęd -> 60 zł
nuty kolęd -> 22 zł

Wyświetleń: 180

Zobacz również

Uwaga. Przegrywanie kaset video VHS i innych na płyty DVD
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X