Misio chce być Twoim domownikiem

Wyróżniij ogłoszenie
Dodane: 11 Wrzesień 2016
Kontakt: Warszawa Telefon: 604777445
Zapytaj o cenę
Michałek, zdrobniale Misio jest cudownym, ok 5-letnim rudym kocurkiem. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, kocha pieszczoty i oczekuje uwagi od opiekuna. Jest śmiałym, komunikatywnym i towarzyskim kotem. Nie krępuje się gości, bryluje w salonie a także lubi towarzyszyć w wielu domowych czynnościach.
Ma swój charakter i trzeba uszanować jego zdanie. Nie nadaje się do towarzystwa bardzo małych dzieci. Od człowieka oczekuje pieszczot i uwagi, ale na swoich zasadach. Może być wspaniałym towarzyszem osoby pracującej w domu.

Michałek jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Lubi suche i mokre jedzenie. Wspaniale korzysta z kuwety oraz drapaka. Kotek toleruje psy, oraz inne koty, jednak z uwagi na to, że jest nosicielem kociego wirusa FeLV (kociej białaczki) dla bezpieczeństwa, aby nie zarazić zdrowych kotów, Michałek powinien być sam, lub też z innym kotkiem białaczkowym*.
Michałek nie wykazuje żadnych, nawet najmniejszych, objawów choroby - jest całkiem zdrowy i ma wykonane podstawowe badania (morfologia krwi, usg narządów wewnętrznych, badania okulistyczne, oględziny ząbków).

Michałek szuka ciepłego domu, gdzie będzie miał miłość, spokój i opiekę. Michałek potrzebuje domu na zawsze i troskliwej, odpowiedzialnej opieki.

* Kocia białaczka jest choroba całkowicie niegroźna dla ludzi, a kot, który jest jej nosicielem, jeśli będzie zadbany i szczęśliwy, może na nią nigdy nie zachorować i żyć długie lata aż do naturalnej śmierci.
Kocia białaczka polega na osłabieniu mechanizmów odpornościowych a jej wirus uaktywnia się najczęściej u kotów zaniedbanych, zestresowanych, kot zaczyna wtedy częściej chorować i trudniej się leczyć.

Wyświetleń: 71

Zobacz również

Koks, wesoły, energiczny MALAMUCI chłopak do adopcji!
Sali, 8 miesięczna, nieduża sunia szuka domku!
Bartuś piękny, dostojny pso lubny kocur wychodzący
lokalizacja skradzionych/zaginionych zwierząt
Klajdek rodowodowy 8,5 letni energiczny owczarek niemiecki
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X