Asystent/ka Biura z językiem niemieckim

Nasza firma to prężnie działająca agencja doradztwa personalnego z ponad 13 letnią historią. Współpracujemy z sukcesem z Klientami z Polski , a także z całego świata.
Do naszego ambitnego, prężnie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Biura z językiem niemieckim (niedaleko stacji metra)
Nr ref: WEH15FJAB
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Współpraca z zespołem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych dla Klienta niemieckojęzycznego,
• Prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z prowadzeniem projektów,
• Wsparcie administracyjne Kierownictwa firmy,
• Wsparcie administracyjne zespołu Konsultantów,
• Zamieszczanie ogłoszeń, aktualizacja baz danych,
• Prowadzenie kalendarza spotkań,
• Współpraca z innymi działami firmy,
• Organizacja spotkań.

Profil Kandydata:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
• Wykształcenie wyższe, może być osoba studiująca,
• Biegła znajomość języka niemieckiego,
• Biegła znajomość obsługi Pakietu MS Office,
• Doświadczenie przy obiegu dokumentów, administracji,
• Zdolność do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Wysoka kultura osobista,
• Samodzielność, multi-zadaniowość.

Oferujemy:
• Rozwojowe, dynamiczne, zgrane środowisko pracy w stabilnej organizacji,
• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:
e.witkowska-hordyniec@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WEH15FJAB

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Wyświetleń: 144