Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

Agencja Doradztwa Personalnego Jobfinder to grupa specjalistów która, swoje sukcesy opiera na wszechstronnym i długoletnim doświadczeniu swojego zespołu w zakresie skutecznej i profesjonalnej rekrutacji pracowników. Oferta firmy ukierunkowana jest na projekty dotyczące rekrutacji personelu każdego szczebla, a przede wszystkim na stanowiska kierownicze średniego i wyższego szczebla. Obecnie do swojego zespołu w Warszawie poszukuje ambitnej osoby na stanowisko:
Nr ref. WDL14JFMR
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
Zanim staniesz się w naszym zespole samodzielnym Konsultantem ds. Rekrutacji, do Twoich zadań będzie należało:

• Wspieranie Konsultantów w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
• Dokonywanie analizy rynku pod kątem prowadzonych projektów
• Identyfikacja potencjalnych Kandydatów w oparciu o poszukiwane profile
• Ustalenie ścieżek dotarcia do kandydatów (w tym Direct Search, Executive Search)
• Budowanie bazy kandydatów
• Prowadzenie preselekcji kandydatów w rozmowie telefonicznej
• Redagowanie i zamieszczenie ogłoszeń rekrutacyjnych
• Umawianie kandydatów na spotkania
• Wspieranie w prowadzeniu spotkań rekrutacyjnych
• Przygotowywanie stosownych raportów

A gdy będziesz się czuł już bardzo pewnie podczas wykonywania ww zadań, będziesz mógł sam koordynować projekty rekrutacyjne od A do Z

Wymagania:
• Absolwenci lub studenci ostatnich lat uczelni wyższych (wymagane kierunki studiów związane z branżą HR)
• Doświadczenie na stanowisku Researchera lub podobnym mile widziane
• Umiejętność docierania do kandydatów metodami Direct Search, Executive Search
• Otwartość i komunikatywność zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznym
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się oraz wykorzystywania nowej wiedzy w pracy
• Wysokie umiejętności współpracy w zespole
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Rzetelność
• Nastawienie na realizację celów biznesowych
• Zdolność pracy pod presją czasową
• Skuteczność i wysoka samodyscyplina
• Motywacja do rozwoju w branży rekrutacyjnej

Oferujemy:

• Pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość poznania „od podszewki” warsztatu samodzielnego Konsultanta ds. Rekrutacji
• Realne możliwości rozwoju i awansu
• Pracę na pełen etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres d.liderman@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WDL14JFMR

Wyświetleń: 162