„Wkoło nas”! Portal społecznościowy i bezpłatne ogłoszenia!

Dodane: 10 Luty 2015
Kontakt: Toruń Telefon: 668852740
Zapytaj o cenę
„Wkoło nas”! W pełni profesjonalny portal społecznościowy!

Jeśli interesują Cię wydarzenia z życia ludzi z sąsiedztwa, chcesz wiedzieć, co się dzieje w Twoim mieście, wejdź na naszą stronę i poleć ją znajomym!
- dołącz do grona użytkowników portalu,
- pochwal się wydarzeniami z życia twojego i twojej okolicy,
- sprawdź co dzieje się wśród znajomych,
- zobacz życie twojej okolicy.
Portal „Wkoło nas” skierowany jest do każdego z nas. Jego 2-ga strona podzielona została na cztery kategorie: „Droga życia”, „Impreza”, „Święta” i „Wypoczynek”. Chodzi w nich o wydarzenia w życiu ludzi z sąsiedztwa: z naszej ulicy, dzielnicy, miasta..
„Droga życia” dotyczy etapów życia człowieka od narodzin aż do śmierci. Każdy, kto będzie chciał się dowiedzieć, co się wydarzyło, albo co ma się wydarzyć w pobliżu jego miejsca zamieszkania, wpisuje (po zalogowaniu) na stronie drugiej nazwę miasta i dzielnicę. Automatycznie wyświetli mu się strona, gdzie będą zaznaczone („Nowe”) tematy, np. narodziny, ślub i ostatnia droga. Wchodząc w te tematy dowie się, komu się urodziło, bądź urodzi dziecko, kto planuje ślub, albo kto umarł i kiedy będzie pogrzeb.
Zasada ta dotyczy również pozostałych trzech kategorii. Możecie za pomocą wiadomości tekstowych powiadomić (przed), a zdjęć i linków wideo pokazać (po) jak wyglądała wasza osiemnastka, studniówka, bądź wieczór kawalerski; jak przystroiliście Wasze domy na święta Bożego Narodzenia, albo gdzie spędziliście urlop.
Zakładka „A co w mieście” skierowana jest do urzędów miast i gmin, które będą mogły poinformować mieszkańców (nieodpłatnie) o swoich inicjatywach kulturalnych, inwestycjach, itp., jak również do gazet lokalnych i miejskich, które mogą na naszej stronie poinformować, co ciekawego wydarzyło się ostatnio, albo wydarzy w najbliższym czasie w naszym mieście. Także każdy z Was, drodzy internauci, jeżeli chce zainteresować innych jakąś inicjatywą, działaniem, to ta strona jest dla Was.
Udostępniamy Wam również zakładkę, w której możecie bezpłatnie umieszczać ogłoszenia drobne. Jeżeli chcecie coś sprzedać, kupić, szukacie pracy czy też oferujecie pracę umieśćcie tu swoje ogłoszenie. Czytać je będą internauci w całej Polsce. Odpowiedni formularz znajduje się na koncie.
Jak widać portal ma na celu informowanie o tym, co dzieje się wkoło nas lub w miejscach nam bliskich. Szczególnie ważny on jest dla emigracji, ludzi, którzy wyjechali za granicę „za chlebem”. Jak tęskni się za krajem wiedzą ci, którzy opuścili go na minimum kilka miesięcy. Udostępniając tę witrynę, mamy nadzieję, że ulżymy im w tęsknocie za ojczyzną.

Serdecznie zapraszamy. Dajmy sobie szansę!
Wyświetleń: 1100

Zobacz również

„Wkoło nas”. Portal społecznościowy bez hejtów.
„Wkoło nas”. Portal społecznościowy bez hejtów.
„Wkoło nas” Portal społecznościowy bez hejtów
„Wkoło nas”. Portal społecznościowy bez hejtów.
„Wkoło nas” Portal społecznościowy bez hejtów
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X