Elektryk

Wyróżniij ogłoszenie
Dodane: 23 Sierpień 2017
Kontakt: Tarnowskie Góry
Zapytaj o cenę
Firma Helvetia Enterprise Sp. z o.o. zatrudni w swojej firmie pracownika na stanowisko:

Elektryk

Miejsca pracy:
• Całe Niemcy

Zakres obowiązków:
• wymiana instalacji elektrycznych, oświetlenia, gniazdek,
• praca na różnych wysokościach,
• praca w systemie dwuzmianowym, również w godzinach nocnych;

Wymagania:
• dyplom mistrzowski lub wykształcenie wyższe inżynierskie,
• udokumentowane doświadczenie min. 3 lata lub własna firma budowlana,
• odpowiedzialność, solidność,
• mile widziane uprawnienia SEP,
• mile widziana znajomość języka niemieckiego,
• mile widziane prawo jazdy kat. B;
Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie(nawet 3000 euro miesięcznie),
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• możliwe wieloletnie zatrudnienie,
• ilość wakatów ograniczona.

Kontakt:
• E-Mail: a.kolodziej@personnel-international.pl

Wyświetleń: 13