„Wkoło nas”. Portal społecznościowy bez hejtów

Wyróżniij ogłoszenie
Dodane: 15 Czerwiec 2017
Kontakt: Rzeszów Telefon: 668852740
Zapytaj o cenę
U nas nie ma hejtów. Nie musicie się martwić, że ktoś Was obrazi, poniży. Jeżeli zdarzy się taki wpis to będziecie znali jego autora z imienia i nazwiska (nazwisko jest zarazem linkiem do jego konta). Przy każdym komentarzu pojawia się przycisk „zgłoś hejt”. Wystarczy wtedy nas powiadomić, a usuniemy jego konto. Chcemy, abyście się czuli na naszym portalu bezpiecznie, żebyście dzielili się ze znajomymi swoimi radościami i troskami bez obawy, że ktoś Was obmówi i wyśmieje.
Założcie konto na „Wkoło nas”, zaproście znajomych i cieszcie się z możliwości, jakie daje Wam nasz portal. W drugiej zakładce, nazwanej tak, jak cały portal „Wkoło nas” możecie powiadamiać wszystkich w okolicy o tym, co się wydarzyło w Waszym życiu. Podzieliliśmy to na kategorie, żeby strona ta była bardziej przejrzysta. Jeżeli chcecie powiadomić o tym tylko swoich znajomych, można to zastrzec w „Ustawieniach prywatności” na swoim koncie, albo na końcu formularza, podczas dodawania wydarzenia”. A jak będziecie organizować coś w swojej okolicy, najlepiej umieścić to w zakładce „A co w mieście”. Na pewno wszyscy zainteresowani to znajdą.
Udostępniamy Wam również zakładkę, w której możecie bezpłatnie umieszczać ogłoszenia drobne. Jeżeli chcecie coś sprzedać, kupić, szukacie pracy czy też oferujecie pracę umieśćcie tu swoje ogłoszenie. Czytać je będą internauci w całej Polsce. Odpowiedni formularz znajduje się na koncie. Można je również dodawać bez rejestracji; zakładkę do tego znajdziecie w dziale „Ogłoszenia”. Jak widać portal ma na celu informowanie o tym, co dzieje się wkoło nas lub w miejscach nam bliskich. Szczególnie ważny on jest dla emigracji, ludzi, którzy wyjechali za granicę „za chlebem”. W prosty sposób, bez zbędnego wyszukiwania, mogą dowiedzieć się co się wydarzyło w okolicy, którą jakiś czas temu opuścili. Być może zatęsknią i szybciej wrócą do kraju.
Serdecznie zapraszamy. Dajmy sobie szansę.

Wyświetleń: 2

Zobacz również

„Wkoło nas”. Portal społecznościowy bez hejtów.
„Wkoło nas”. Portal społecznościowy bez hejtów.
„Wkoło nas” Portal społecznościowy bez hejtów
„Wkoło nas”! Portal społecznościowy i bezpłatne ogłoszenia!
„Wkoło nas”. Portal społecznościowy bez hejtów.
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X