Unikatowe humidory na cygara KUP TERAZ !

Ogłoszenie archiwalne

Firma Elenpipe Sp. z o.o dystrybuuje humidory wykonane z najwyższą starannością w oparciu o jak najwyższej jakości materiały: głównie cedr oraz cedr hiszpański. W naszej ofercie znajduje się wiele rozmiarów humidorów (10,20-30,50+ cygar) w różnych kolorach oraz strukturach zewnętrznych drewna. W większości humidorów znajduje się hygrometr (wilgociomierz) oraz humidifer (nawilżacz). Warto również wspomnieć o ekskluzywnych humidorach od włoskiej marki „Jemar” które to wykonane są z hiszpańskiego cedru i których to również zajmujemy się sprzedażą. Ponadto oferujemy akcesoria związane z cygarami jak i samym ich paleniem : obcinarki markowe (Myon) jak i zwykłe, zapalniczki żarowe 2,3,4 palnikowe, skórzane etui na cygara oraz humidifery.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.elenpipe-sw.com , gdzie za rejestrację przyznajemy rabat – 20% na START!

Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Wyświetleń: 11

Zobacz również

Zaginarka warsztatowa ZGR 4000 / 0.65, giętarki do blachy
Prezent dla dziewczyny chłopaka żony fotokubek W-wa od ręki
Giętarka do blachy ZGR-2000/1.5mm ,Rybnik , Sosnowiec , Ra
Zaginarka,Krawędziarka Katowice,Gdańsk,Toruń,Bydgoszcz
Krawędziarka ręczna ZGR-2640/1.2mm ,Białystok,Szczecin
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X