Unikatowe humidory na cygara KUP TERAZ !

Wyróżniij ogłoszenie
Dodane: 30 Sierpień 2017
Kontakt: Przemyśl Telefon: 166750207
Zapytaj o cenę
Firma Elenpipe Sp. z o.o dystrybuuje humidory wykonane z najwyższą starannością w oparciu o jak najwyższej jakości materiały: głównie cedr oraz cedr hiszpański. W naszej ofercie znajduje się wiele rozmiarów humidorów (10,20-30,50+ cygar) w różnych kolorach oraz strukturach zewnętrznych drewna. W większości humidorów znajduje się hygrometr (wilgociomierz) oraz humidifer (nawilżacz). Warto również wspomnieć o ekskluzywnych humidorach od włoskiej marki „Jemar” które to wykonane są z hiszpańskiego cedru i których to również zajmujemy się sprzedażą. Ponadto oferujemy akcesoria związane z cygarami jak i samym ich paleniem : obcinarki markowe (Myon) jak i zwykłe, zapalniczki żarowe 2,3,4 palnikowe, skórzane etui na cygara oraz humidifery.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.elenpipe-sw.com , gdzie za rejestrację przyznajemy rabat – 20% na START!

Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Wyświetleń: 8

Zobacz również

 Pufa Mega Sako Modern Duży Worek Sako Młodzieżowy
Zaginarka warsztatowa ZGR 4000 / 0.65, giętarki do blachy
Stolik kawowy, okrągły, holenderski
Szukasz stołu, biurka lub ławy w 1/3 sklepowej ceny?
Sprzedam kredens holenderski
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X