oszczędzam 20% na paliwie w domu i w samochodzie

Ogłoszenie archiwalne

VOLKSWAGEN mógłby uniknąć afery i kar, gdyby 15 lat temu, zaufał swoim diagnostom z Poznania.
Warto poznać fakty i opinie o wynalazku japońsko-szwedzko- polskim, którym zachwycają się kierowcy oraz użytkownicy pieców gazowych i olejowych w wielu krajach świata.
Wynalazek o nazwie MULTIMAG badali specjaliści serwisów, światowych producentów samochodów.
Stwierdzono obniżenie zużycia paliwa od 15 do 20 %,wzrost mocy i dynamiki oraz dużą redukcję zadymienia, nawet o 80 procent, co nazwano rewelacją w zakresie ochrony środowiska.

Mistrzowie Polski jazd oszczędnościowych – Andrzej Kowalewski i Bogdan Godlewski – wybrali tylko multimagi spośród urządzeń zwanych akywatorami magnetycznymi.
Japońscy i amerykańscy eksperci stwierdzili, że istnieje tylko kilku producentów w świecie, którzy znają tajniki technologiczne, dzięki którym ich aktywatory magnetyczne zapewniają dobre efekty w każdym aucie, przez wiele lat.
Żadne z tych urządzeń, podobnie jak multimag, nie jest sprzedawane w Polsce przez Allegro, Selgros lub inne sieci handlowe.

Specjaliści serwisów BOSCHA uznali multimagi za bardzo skuteczny i tani sposób przedłużenia żywotności silników, katalizatorów i filtrów cząstek stałych, gdyż zabezpieczają auta przed powstawaniem usterek. Dotyczy to nieprawidłowości działania układu zaworowego, zaworów recyrkulacji spalin, oraz regulatorów biegu jałowego, gdzie przyczyną są nagary tworzące się zawsze w procesie spalania paliwa.
Zdaniem ekspertów BOSCHA, multimagi są niezbędne we współczesnych autach, również w najnowocześniejszych, stosujących benzynę, ON lub LPG.
Każdy kierowca odczuje w swoim portfelu, pozytywny efekt działania wynalazku MULTIMAG, który nie ma konkurenta w zakresie skuteczności działania.
Zapraszamy na stronę www.multimag.pl

Wyświetleń: 375

Zobacz również

Uszczelniacz z barwnikiem UV w strzykawce 60 ml
Olej Estrowy z barwnikiem UV
Zbiornik do płukania układu klimatyzacji
Odżywka w strzykawce z adapterem 60 ml
Adapter HP z redukcją
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X