Skup tonerów i tuszy z drukarek

Ogłoszenie archiwalne

Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, wszyscy właściciele firm, który wytwarza swoją działalnością powstawanie odpadów, zobowiązany jest do zapobiegania powstawania ich, ograniczania ich wielkości, zapewniania odzysku zgodnego z zasadami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w przypadku, gdy nie ma możliwości przekazania ich do recyklingu. Zgodnie z tak ujętym prawem, firma postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom klientów, dlatego dysponują zezwoleniem na odbiór i transport odpadów, które pojawiają się w czasie uzywania urządzeń wielofunkcyjnych oraz pozostałych sprzętów drukujących. Firma zajmuje sie odbiorem materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., zużyte kartridże, za jakie klienci dostają gotówkę na miejscu. Sprawne tusze czy tonery, można również wysłać do nich kurierem, wówczas zapłatę dokonują za pomocą przelewu w przeciągu 24h.
www.ekoswiat.eu
Firma głównie stawia na ekologiczne założenia. Modele, których nie nadają się do skupu, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się szeroko pojętym recyklingiem, dzięki czemu są w stanie wydobyć z nich zdatne jeszcze materiały. Totalnej utylizacji poddawane są jedynie te elementy, jakie są szkodliwe dla środowiska naturalnego. Współpraca z nimi, to przede wszystkim pewność, że oddane przez nas odpady zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, adekwatnie z aktualnym prawem. Środowisko naturalne, traktują z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak niezbędne są w aktualnych czasach ekologiczne przedsięwzięcia, które nie pozwalają na to, aby nasze środowisko ulegało jeszcze większej degradacji. Powierzając nam zużyte przez siebie tonery czy tusze, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać pieniężnie, ale również cieszyć się świadomością prawidłowo podjętej decyzji, która powinna być normalną sprawą dla każdego z nas.

Wyświetleń: 8709

Zobacz również

Fotel uszak w piękne pasy czarno białe
Kurs - Stylizacja i przedłużanie paznokci
szamba betonowe z atestami i 2-letnią gwarancją najtaniej
Pomoce dydaktyczne
Projektowanie wnętrz Warszawa – Rama Rama Studio
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X