Karta Przekazania Odpadu

Ogłoszenie archiwalne

Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, wszyscy właściciele firm, jaki wytwarza swoją działalnością odpady, zobowiązany jest do zapobiegania powstawania ich, ograniczania ich ilości, umożliwiania odzysku zgodnego z normami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w przypadku, gdy nie ma możliwości przekazania ich do recyklingu. Zgodnie z tak ujętym prawem, firma postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom klientów, toteż dysponują zezwoleniem na przyjęcie i transport odpadów, które pojawiają się w czasie eksploatowania kopiarek oraz pozostałych sprzętów drukujących. Firma zajmuje sie skupem materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., zużyte tonery, za które klienci otrzymują pieniądze na miejscu. Nadające się na skup przedmioty, można także przesłać do nich kurierem, wtedy zapłatę dokonują za pomocą przelewu w ciągu 24h.
www.ekoswiat.eu
Firma przede wszystkim kładzie nacisk na ekologiczne założenia. Modele, których nie nadają się do renowacji, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się utlizacją, z racji czego są w stanie wydobyć z nich zdatne jeszcze materiały. Pełnej utylizacji poddawane są tylko te elementy, które są szkodliwe dla środowiska. Współpraca z nimi, to przede wszystkim pewność, że skupione przez nas zużyte tonery i tusze zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, adekwatnie z obowiązującym prawem. Środowisko naturalne, traktują z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak istotne są w aktualnych czasach ekologiczne przedsięwzięcia, które nie pozwalają na to, by nasze środowisko ulegało jeszcze większej dewastacji. Powierzając nam wykorzystane przez siebie tonery czy tusze, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać pieniężnie, ale również cieszyć się istotą dobrze podjętej decyzji, która powinna być normalną sprawą dla każdego z nas.

Wyświetleń: 12840

Zobacz również

Psycholog, Psychiatra, Seksuolog w Warszawie - Psychologgia
jeansy Lee
Usługi BHP -szkolenia wstępne oraz okresowe! Usługi PPOŻ!
: Fotele Uszak Fotel uszak żółty miodowy pikowany
Mar-Max - Twój auto serwis w Białymstoku
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X