Referent ds.kadr i płąc

Ogłoszenie archiwalne

Agencja ochrony poszukuje pracowników na stanowisko :

REFERENT DS. KADR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

• Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników;
• Sporządzanie dokumentów kadrowych: akta osobowe, zaświadczenia, umowy, aneksy,
• Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS,
• Tworzenie raportów kadrowo – płacowych;
• Aktualizacja danych w programie kadrowo – płacowym;
• Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji kadrowo – płacowej;

WYMAGANIA :
• Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności
• Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
• Bardzo dobre umiejętności organizacyjne;
• Rzetelność, skrupulatność, dokładność;
• Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
• Znajomość programu kadrowo-płacowego E-nova
Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności. Prosimy o przesyłanie
CV ze zdjęciem oraz informacją o niepełnosprawności na adres : norbert.rostowski@securi.pl

Wyświetleń: 160