Specjalista ds.kadr i płac ( z orzeczeniem)

Agencja ochrony Impuls Security Polska działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Poznań
(nr ref.: SK/IS)

Czego oczekujemy:
•wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe ekonomiczne,
•min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku,
•umiejętność analitycznego myślenia,
•samodzielność w działaniu,
•doświadczenie w obsłudze programów kadrowo – płacowych (mile widziana obsługa programu Enova, wymagana obsługa programu Płatnik),
•bardzo dobra wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów kadrowych oraz ubezpieczeń społecznych,
•znajomość przepisów funkcjonowania Zakładu Pracy Chronionej (obsługa SODiR oraz deklaracji do PRFON-u),
•bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
•mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Zakres obowiązków:
•zatrudnianie i zwalnianie pracowników zgodnie z przepisami oraz procedurami obowiązującymi w firmie
•naliczanie wynagrodzeń, ekwiwalentów oraz potrąceń komorniczych,
•systematyczne uaktualnianie danych personalnych pracowników oraz wprowadzanie ich do systemu kadrowego,
•przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników,
•rozliczanie czasu pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy:
•pracę w młodym, dynamicznym zespole,
•stabilne zatrudnienie
•możliwość rozwoju zawodowego.

Cv i list motywacyjny – z dopiskiem „KADRY” - prosimy przesłać na adres e-mail:
rekrutacja@isp24.pl

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"

Wyświetleń: 192