Przewozy Osób i Paczek-Niemcy, Holandia,Belgia,Polska

Ogłoszenie archiwalne

BUS DO Niemiec - Holandii - Belgii - Polski ! Tani - luksusowy

ZADZWOŃ : Tel. +48 575 904 104 oraz 570 908 708
REZERWACJE TELEFONICZNIE lub www.gregobus.pl i https://www.facebook.com/GregoBus24

Masz dosyć jazdy w małym i zatłoczonym busie? Wybierz Nas - TYLKO samochody jak na zdjęciach ! Kolejny Bus już gotowy do drogi. Podróż będzie dla Państwa relaksem. Już pierwsi zadowoleni klienci z Nami.

Z Polski : PONIEDZIAŁEK , WTOREK, CZWARTEK, PIĄTEK
Do Polski : WTOREK, ŚRODA , PIĄTEK, SOBOTA

Przewóz osób i paczek do Niemiec, Belgii i Holandii w Super Nowoczesnych busach Marki Renault Master z 2017 roku w luksusowym wyposażeniu (klimatyzacja, dvd, oświetlenie led, regulowane nowe fotele, gniazdka 230V, gniazdka USB+ lodówka z przodu ) . Bardzo niskie ceny ! Możliwość zabrania dużej ilości bagażu.

Województwa: LUBELSKIE, PODKARPACKIE, MAŁOPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, MAZOWIECKIE, ŁÓDZKIE, ŚLĄSKIE, OPOLSKIE, WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE I DOLNOŚLĄSKIE.

Auta są nowoczesne z dużą ilością miejsca w środku specjalnie przystosowane do długich podróży. Zabieramy pasażerów spod domu we wskazane miejsce. Bezpieczny i sprawdzony busem pod okiem doświadczonych kierowców.

Do zobaczenia w Grego Bus

GREGO Bus
Tania firma transportowa oferuje międzynarodowy przewóz osób i paczek na trasie Polska-Belgia, Polska-Holandia i Polska-Niemcy - bezpieczne busy za granicę
gregobus.pl

Wyświetleń: 11

Zobacz również

Busy do Holandii, Niemiec, Belgii. PrestigeBUS
viptrans24 cheap taxi from Warsaw & airport shuttle
viptrans24 taxi Łódź tanie przewozy z Łodzi do Modlina
Transfer / przewóz na lotnisko GDAŃSK
Tanie przewozy na lotnisko z firmą LOTRANS
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X