Pranie wykładzin Łęczyca

Ogłoszenie archiwalne

Nigdy nie jest za późno na porządki, pranie wykładzin w firmie, pranie dywanów w domu czy generalne sprzątanie w biurach.
Zapraszamy klientów z Łęczycy i okolic- Damart profesjonalne sprzątanie, firma, która w woj. łódzkim świadczy usługi sprzątające w szerokim zakresie. Przez dwa lata działalności zebraliśmy niezbędne doświadczenie, które wykorzystujemy każdego dnia podczas świadczenia usług sprzątania, prania dywanów i wykładzin oraz czyszczenia tapicerek. Zaufanie klientów, które zyskaliśmy, motywuje nas do dalszej zaangażowanej pracy.
Oferujemy usługi w zgodzie z ekologią, pracujemy najnowszym sprzętem i najlepszymi środkami, dlatego nasze prace wykonujemy szybko i efektywnie.
Dzięki metodzie ekstrakcji możliwe jest pozbycie się brudu znajdującego się nie tylko na powierzchni wykładziny, ale także głęboko w jej strukturze. To doskonały sposób na odświeżenie wyglądu wykładziny, a tym samym uzyskanie przyjemnego, świeżego i czystego wnętrza mieszkania czy biura.

Nasza firma oferuje pranie wykładzin wykonanych zarówno z włókien sztucznych, jak i naturalnych takich jak bawełna czy len.
Zapraszamy!
Konkurencyjne ceny!

Wyświetleń: 43

Zobacz również

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie dezynfekcja po zmarłych zgonach zwłokach
Kompleksowe sprzątanie po zgonach zwłokach  dezynfekcja
Dezynfekcja sprzątanie po zmarłym  rozkładzie zwłok
Kompleksowe sprzatanie dezynfekcja po zmarłym wypadku
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X