Pranie wykładzin Łęczyca

Ogłoszenie archiwalne

Nigdy nie jest za późno na porządki, pranie wykładzin w firmie, pranie dywanów w domu czy generalne sprzątanie w biurach.
Zapraszamy klientów z Łęczycy i okolic- Damart profesjonalne sprzątanie, firma, która w woj. łódzkim świadczy usługi sprzątające w szerokim zakresie. Przez dwa lata działalności zebraliśmy niezbędne doświadczenie, które wykorzystujemy każdego dnia podczas świadczenia usług sprzątania, prania dywanów i wykładzin oraz czyszczenia tapicerek. Zaufanie klientów, które zyskaliśmy, motywuje nas do dalszej zaangażowanej pracy.
Oferujemy usługi w zgodzie z ekologią, pracujemy najnowszym sprzętem i najlepszymi środkami, dlatego nasze prace wykonujemy szybko i efektywnie.
Dzięki metodzie ekstrakcji możliwe jest pozbycie się brudu znajdującego się nie tylko na powierzchni wykładziny, ale także głęboko w jej strukturze. To doskonały sposób na odświeżenie wyglądu wykładziny, a tym samym uzyskanie przyjemnego, świeżego i czystego wnętrza mieszkania czy biura.

Nasza firma oferuje pranie wykładzin wykonanych zarówno z włókien sztucznych, jak i naturalnych takich jak bawełna czy len.
Zapraszamy!
Konkurencyjne ceny!

Wyświetleń: 37

Zobacz również

Sprzątanie po zmarłym samobójstwie zgonie dezynfekcja
Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie dezynfekcja po zmarłych zgonach zwłokach
Czyszczenie tapicerki Nakło n/Notecią, mycie okien
Wywóz gruzu śmieci odpadów budowlanych Śląsk
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X