Referent ds. Zaopatrzenia

Randstad Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim w zakresie pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź

zakres obowiązków:
- zamawianie i zarządzanie zapasami materiałów produkcyjnych
- analiza specyfikacji technicznej pod względem wykorzystania materiałów produkcyjnych
- współpraca z działem planowania produkcji w zakresie zużycia i zamawiania materiałów
- akceptacja faktur

wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne)
- bardzo dobra znajomość MS Office

oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- pełen zakres świadczeń ZUS
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Wyświetleń: 110