Przekładanie palet- praca dla uczniów lub studentów zaocznych

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

Przekładanie palet- praca dorywcza dla uczniów lub studentów zaocznych

Opis stanowiska:
- przekładanie towaru z palety na paletę
- prace porządkowe na magazynie

Od kandydatów oczekujemy:
- mile widziane doświadczenie na magazynach
- książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych
- osoby do 26 roku życia posiadające status ucznia lub studenta
- dyspozycyjność od pn.-pt. (po 6 godzin dziennie)
- chęci do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia
- umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie PALETY.STU/LEG/2015.

Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej stronie http://www.mrjob.pl/

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Wyświetleń: 137