Specjalista ds. rekrutacji zagranicznych

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) w związku z dynamicznym rozwojem działu rekrutacji na rynek niemiecki poszukuje do swojej siedziby w Legnicy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
- kontakt telefoniczny z Kandydatami w celu sprawdzenia znajomości języka niemieckiego
- stałe budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Kandydatami
- ścisła współpraca z działem rekrutacji oraz osobami odpowiedzialnymi za kontrakty w Niemczech
- budowanie bazy Kandydatów oraz tworzenie raportów z przeprowadzonych działań

Od kandydatów oczekujemy:
- zaawansowanej znajomości języka niemieckiego
- mile widziani absolwenci germanistyki lub studenci ostatnich lat studiów
- zaangażowania w wykonywaną pracę, optymizmu oraz energii w działaniu
- umiejętności pracy pod presją czasu oraz rzetelności

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycia cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji pracowników
- pracę w przyjaznym oraz energicznym zespole
- wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy
- pracę w firmie o wysokich standardach oraz ustalonych procedurach
- system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników
- pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: rekrutacja.ue@mrjob.pl w temacie maila wpisując nr referencyjny 07/2014/SZ

Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej stronie http://www.mrjob.pl/

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Wyświetleń: 186