Kierownik/Konsultant ds. obsługi klienta- Kraków

Wyróżniij ogłoszenie
Dodane: 11 Wrzesień 2017
Kontakt: Kraków
Zapytaj o cenę
Agencja Zatrudnienia Kbti Poland dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko: Kierownik/Konsultant ds. Obsługi Klienta w salonie

Obowiązki:

sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez Operatora
kompleksowa obsługa posprzedażna klientów Salonu
realizacja indywidualnych planów sprzedaży,
dbanie o czystość i wystrój salonu.

Wymagania:

łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
otwartość na nowe zadania i wyzwania,
komunikatywność
umiejętność pracy w zespole,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia,
możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać za pomocą lento lub na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: Kierownik/Konsultant ds. obsługi klienta- Kraków

Wyświetleń: 2