Kierowca kat. B (praca dla osób niepełnosprawnych)

Wyróżniij ogłoszenie
Dodane: 18 Sierpień 2017
Kontakt: Kraków Telefon: 536773589
Zapytaj o cenę
KIEROWCA - Kraków

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (wpisana do rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15604) świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in.
w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych.

OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku:

Kierowca Kat. B

Zakres obowiązków:
• wykonywanie zleceń na terenie Krakowa
• przewóz turystów zagranicznych
• dbałość o czystość powierzonych pojazdów
• dbałość wizualne reklamy firmy podczas przejazdu

Od Kandydata/ki oczekujemy:
• prawo jazdy kat. B
• biegła znajomości języka angielskiego
• dobra znajomość komputera
• umiejętności dobrej organizacja czasu pracy
• umiejętności współpracy
• umiejętności komunikacji i nawiązywania kontaktu
• orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:
• Kraków

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat, bez pośredników
• możliwość skorzystania z atrakcyjnych benefitów
• atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje
• elastyczny grafiku lub stałe godziny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej na adres: praca@werbeo.pl
W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Werbeo Sp. k. z siedzibą w 30-443 Kraków, ul.Józefa Marcika 12
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyświetleń: 14