Wynajmę salę szkoleniową!

Ogłoszenie archiwalne

Firma „Orbe Business” zaprasza do wynajęcia sali szkoleniowej! 

Sala umożliwia dogodne prowadzenie warsztatów / szkoleń / rozmów kwalifikacyjnych / konferencji / spotkań biznesowych dla max. 20 osób (ułożenie teatralne). Największym atutem jest dowolne ustawienie stołów i krzeseł w zależności od potrzeb szkolenia. Lokal jest przestronny (o powierzchni ok 33 mkw.), bardzo dobrze oświetlony światłem naturalnym i sztucznym (trzy pary okien z możliwością zaciemnienia, jasne światło dzięki wielu lampom sufitowym) oraz posiada doskonałą akustykę. Sala posiada niezbędne wyposażenie do prowadzenia wszelkich zajęć szkoleniowych, a w tym: flipchart, tablica suchościeralna, rzutnik multimedialny, dostęp do szybkiego internetu bezprzewodowego i drukarki ze skanerem, odtwarzacza CD, radia-magnetofonu. Dodatkowo sala posiada dostęp do zaplecza sanitarnego i spełnia wszelkie wymogi BHP i przeciwpożarowe.

Opis budynku:
Lokal znajduje się na I piętrze w budynku umieszczonym w spokojnej dzielnicy Krakowa, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta. W okolicy market Simply, przystanek tramwajowy i autobusowy oraz liczne punkty usługowe.

Więcej zdjęć i informacji znajdziesz na: http://orbe.pl/sale-szkoleniowe/

Kontakt: +48 608 330 373
Mail: sekretariat@orbe.pl

Wyświetleń: 28

Zobacz również

Nawiążę współpracę z osobą mającą na sprzedaż
sprzedaż nieruchomości
FP CMYK - DRUKARNIA GDAŃSK
tablica adresowa na dom numer  - Warszawa OdRęki
sprzedaż nieruchomości
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X