Doradca ds. sprzedaży flotowej BMW

Ogłoszenie archiwalne

TWOJA WYMARZONA PRACA STAJE SIĘ FAKTEM.

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko Doradca ds. sprzedaży flotowej BMW

Jedyna rzecz która nami kieruje to radość z jazdy! Pracownicy działu sprzedaży Grupy BMW -dzięki swoim umiejętnościom i najwyższej jakości wykonywanej pracy - troszczą się stale o to, by Klientów cieszyła jazda samochodem.

W związku z rozwojem działu sprzedaży w Kielcach poszukujemy wykwalifikowanych i zmotywowanych osób do pracy.

DORADCA DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ
OPIS STANOWISKA:
• Aktywne pozyskiwanie oraz identyfikowanie nowych klientów biznesowych
• Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży flotowej (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)
• Prowadzenie regularnych spotkań oraz zapewnienie pełnego doradztwa dla Klientów
• Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi oraz nowymi Klientami
• Budowanie pozytywnego wizerunku marki poprzez udział w wydarzeniach branżowych, targach sprzedażowych oraz pełnienie roli eksperta w branży
• Monitorowanie rynku i rekomendowanie aktywności wzmacniających pozycję marki
OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:
• Zainteresowania branżą motoryzacyjną
• Minimum dwuletniego, popartego sukcesami doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesu sprzedaży oraz pracy w Klientem biznesowym
• Wytrwałości w działaniu i dążeniu do wyznaczonych celów
• Gotowości oraz umiejętności prowadzenia spotkań i negocjacji z osobami decyzyjnymi po stronie Klienta
• Doskonalenie rozwiniętych zdolności interpersonalnych, umiejętności zarządzania wizerunkiem oraz nienagannej prezentacji
• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej w oparciu o pełną samodzielność oraz kreatywne podejście do wyzwań.

WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:
Możliwość pracy w firmie, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganna renomą na całym świecie.
Wynagrodzenie uzależniamy od osiągniętych wyników, zapewniamy również bogate możliwości rozwoju zawodowego oraz dedykowaną ścieżkę szkoleniową
Jako regionalny partner BMW oferujemy pełne zatrudnienie w przyjemnej atmosferze. Od zawsze przyświeca nam motto otwartego, pełnego szacunku dialogu, tak z naszymi Klientami, jak i Pracownikami
Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@kbti.pl, w tytule: DORADCA DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ BMW

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń: 32