Praca dla Kierowcy (kat. C + E)

Obecnie dla Naszego Klienta – Renomowanej firmy z branży logistycznej , poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA ZAWODOWY

Zadania:

Przewozy, załadunki i rozładunki przesyłek,
Kontakt oraz współpraca z Klientami i pracownikami firmy
Bieżące rozliczanie się z wykonanych zadań.

Doświadczenie:

Doświadczenie jako kierowca zawodowy samochodów ciężarowych,
Prawo jazdy kat. C+E,
Aktualne prawo jazdy kierowcy zawodowego mile widziane,
Obsługa urządzeń IT,
Dodatkowo doświadczenie w branży TSL ,
Kurs na przewóz rzeczy mile widziany.

Nasz Klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie,
System premiowania kierowców,
Samodzielność stanowiska,
Niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje (CV) proszę wysyłać na adres: magdalena.kempa@workservice.pl

Wyświetleń: 123