Casting do seriali w Bielawie!

Ogłoszenie archiwalne

Firma Tako Media ma zaszczyt zaprosić na BEZPŁATNY CASTING do seriali “Dlaczego Ja”, “Trudne sprawy”, "Dzień, który zmienił moje życie", “Oszukane”, "Sekrety sąsiadów" oraz kilku nowych produkcji (w tym najnowszej, nagrywanej w Hiszpanii), który odbędzie się w Jeleniej Górze!!!

Oprócz tego do jednej z naszych produkcji obecnie poszukujemy osób, które potrafią dobrze śpiewać, także jeśli posiadasz taki talent, również zgłoś się do nas!

Jeżeli masz ochotę na to, by spróbować swoich sił na planie, zobaczyć powstawanie serialu “od kuchni”, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na casting, który odbędzie się 17.06 oraz 18.06.2015 w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ul. Bankowej 28/30, w sali 212.

Godziny castingu:

17.06.2015: 10.00- 17.00
18.06.2015: 9:30- 16.30

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w TV, szukamy AMATORÓW, bez względu na wiek, aparycję czy płeć.

Zapraszamy wyłącznie osoby, które NIE brały jeszcze udziału w ŻADNYM z naszych castingów lub ewentualnie brały w nim udział dawniej niż 2 lata temu.

Do zobaczenia,
Tako Media

Wyświetleń: 126

Zobacz również

Praca w Holandii przy mięsie
Liczenie towaru w markecie – praca dodatkowa Rzeszów
Pomysł Na Dochodowy Biznes w Domu
Lakiernik, blacharz, pomocnik lakiernika - Holandia
Super oferta pracy w Holandii przy kwiatach
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X