Płyta CD Mini Disco

Ogłoszenie archiwalne

SKANDAL!!! Najbogatsza płyta CD dla dzieci!

STAGEMAN doczekał się swojej płyty o tytule "Amazing Mini Disco"! Przez wielu z niecierpliwością oczekiwana propozycja zawierająca największe hity dla dzieci. Na naszym CD "Amazing Mini Disco" znajdziecie w jednym miejscu aż 20 piosenek dziecięcych znanych zarówno dzieciom jak i rodzicom z dyskotek dla najmłodszych. Mini Disco, organizowane przez animatorów w zagranicznych hotelach jest bardzo popularne wśród dzieci, ponieważ do każdej piosenki dostosowana jest prosta i zabawna choreografia (dzieci uczą się jej szybko w tańcach z animatorem).
Na płycie znajdują się najpopularniejsze hity, takie jak "Chocolate", "Hokey Cokey", "Superman" czy "Veo Veo" a także nowości gorąco polecane przez Stagemana. Są one niezastąpionym elementem każdego przyjęcia i każdej zabawy dla dzieci. Piosenki są wykonane w większości w języku angielskim, co - dzięki bardzo prostym tekstom - pomaga najmłodszym uczyć się języka obcego. Dzieci bardzo szybko zapamiętują słówka i frazy z piosenek dlatego płyta przyda się także lektorom i nauczycielom języka angielskiego!
W końcu nauka przebiega najskuteczniej podczas zabawy:) Choreografie do utworów z oferowanej płyty jak i wiele innych poznać można uczestnicząc w szkoleniach z Animacji Czasu Wolnego i Pedagogiki Zabawy.
Spis utworów:
1.Chocolate
2. VeoVeo
3. I am the Music man
4. Cowboy
5. A Ram zam zam
6. Old MacDonald
7. Chu chuua
8. If you're happy
9. We are kids
10. Hands up
11.Don't worry be happy
12. Un monde parfait
13. Hokey Cokey
14.Head, Shoulders, Knees & Toes
15.Superman
16.Agadoo
17.Schnappi des KleineKrokodil
18.Hey Babe
19. Animal Song
20. El Tren

Wyświetleń: 215

Zobacz również

Uwaga. Przegrywanie kaset video VHS i innych na płyty DVD
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X