Operator wózków widłowych wysokiego składu- Retrak

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do krajowych oraz zagranicznych Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Obecnie Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) poszukuje dla naszego polskiego Klienta pracowników na stanowisko:

Miejsca pracy:
Gliwice, Park Tulipan

Zakres obowiązków:
magazynowanie oraz uzupełnianie palet,
obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania,
dbanie o porządek w miejscu pracy,
praca w systemie zmianowym;

Wymagania:
uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny!),
dynamika pracy;

Oferujemy:
pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
premie uzależnione od efektów pracy(zarobki 3,5-4 tys. netto miesięcznie),
premię uznaniową dla najlepszych pracowników.

Kontakt:
E-Mail: a.adamski@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Wyświetleń: 23