Praca dla pielęgniarki - Anglia

Ogłoszenie archiwalne

OFERTA 04/PJ/2016 – PIELĘGNIARKA (Anglia)

Osoby, których szukamy powinny:
-posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)
-mówić komunikatywnie po angielsku.

Opis Stanowiska:

Jako zarejestrowana pielęgniarka (z kwalifikacjami RGN) będziesz kierować zespołem, upewniać się, że nasi rezydenci otrzymują opiekę, która zapewnia im godność, możliwość wyboru i szacunek. Będziesz angażować się w budowanie bliskich relacji z pracownikami opieki zdrowotnej w lokalnej społeczności. Przede wszystkim będziesz mieć czas, aby poznać naszych rezydentów i ich rodziny. Dzięki temu będziesz mogła zapewniać naszym rezydentom dostosowaną do ich potrzeb opiekę.
Zarejestrowana pielęgniarka zapewnia wysoki standard profesjonalnej opieki poprzez bezpośrednią opiekę nad rezydentami.
Jest odpowiedzialna za zarządzanie systemem zmianowym, według wymagań.
Zapewnia przestrzeganie odpowiedniej polityki, procedur i wytycznych.
Zna aktualne standardy opieki według Komisji ds. Jakości Opieki Zdrowotnej i innych organów regulacyjnych.

Obowiązki:

Zapewnienie oceny potrzeb każdego rezydenta oraz zapewnienie rezydentom najwyższego standardu opieki i pomocy zgodnie z tymi potrzebami.
Zapewnienie, by każdy rezydent posiadał ustalony i uaktualniony plan opieki, który zawiera informację o koniecznych interwencjach. Ocenianie i recenzowanie planów opieki zgodnie z wytycznymi.
Uczestniczenie w ogólnej opiece nad rezydentami, zapewnianie im dobrej jakości życia poprzez efektywną bezpośrednią i zleconą opiekę.
Odpowiedzialność za dom pod nieobecność przełożonych (Matron Manager lub Deputy Matron Head of Care).
Profesjonalne zachowanie przez cały czas, praca zgodna z kodeksem postępowania zawodowego Rady Pielęgniarek i Położnych (NMC), Ustawą o Standardach Opieki oraz regulacjami dotyczącymi domów opieki.
Potwierdzanie ciągłego rozwoju zawodowego. Uczestniczenie w obowiązkowych zajęciach szkoleniowych, klinicznych i zawodowych, w celu spełnienia wymagań zawodowych; potwierdzone postępowanie zgodne z wytycznymi.
Odpowiedzialność za rozdawanie leków – upewnianie się, że leki są podawane zgodnie z polityką i procedurami Colten Care, kodeksem postępowania zawodowego Rady Pielęgniarek i Położnych (NMC), wytycznymi podawania leków Rady Pielęgniarek i Położnych (NMC).
Prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami Colten Care, np. dotyczącej podawania leków, wypadków, incydentów oraz planowania opieki.
Uczestniczenie w spotkaniach i przyczynianie się do ogólnej efektywności operacyjnej Firmy.
Współpraca z lekarzami, pielęgniarkami rodzinnymi, pracownikami socjalnymi, lokalnymi szpitalami i innymi pracownikami oraz umawianie wizyt, według potrzeb.
Nadzorowanie i instruowanie młodszych i nowych pracowników co do wszystkich aspektów ich pracy w domu, udzielanie pomocy i rad w razie potrzeby.
Uczestniczenie w obowiązkowych zajęciach/dniach szkoleniowych prowadzonych na miejscu lub wyjazdowych, zgodnie z wytycznymi.
Natychmiastowe raportowanie menedżerowi domu lub osobie odpowiedzialnej wszelkich chorób zakaźnych lub wypadków klienta, współpracownika, własnych lub innych osób.
Zrozumienie i zapewnianie wdrażania firmowej polityki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, procedur awaryjnych i pożarowych.
Regularne uczestniczenie w szkoleniach dotyczących bezpiecznego podnoszenia i przemieszczania pacjentów.
Przestrzeganie polityki i procedur firmowych.Pracodawca zapewnia:
- umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia
- niezbędny sprzęt
- zakwaterowanie (odpłatne)
- min. 35h pracy tygodniowo
- możliwość nadgodzin
- płatny urlop
- atrakcyjny system awansu i podwyżek
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności itp. związanych z nowym miejscem zamieszkania

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV (w jęz. angielskim) na: kamil.trzcinski@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej www.agencja-concordia.pl

W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

515 633 746, 32 718 64 58
534 483 111, 32 729 81 54
504 131 616, 32 718 65 20


Wyświetleń: 48

Zobacz również

Fryzjer/Fryzjerka  ( kobiety i mężczyźni)
Stylizacja paznokci - żel na naturalnej płytce.
Zakład fryzjerski zatrudni fryzjera
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X