Astynent/ka

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703) poszukuje pracownika na stanowisko:
Asystent/ka zarządu z j. niemieckim
Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków :
• Prowadzenie sekretariatu
• Organizacja pracy zarządu
• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz rozmów telefonicznych
• Archiwizacja dokumentów firmowych
• Godne reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek
Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego (min. podstawowy)
• Doświadczenie w pracy biurowej
• Dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
• Dokładność, zaangażowanie i motywacja do prac
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, kultura osobista

Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji
• przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
• umowa o pracę

Prosimy o przesyłanie aplikacji CV na maila: d.wal@personnel-international.pl
Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami .

Wyświetleń: 155