Asystent/Asystentka działu Kadr

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703) poszukuje pracownika na stanowisko:
Asystent/Asystentka działu Kadr ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków :
• Tłumaczenie niemieckich przepisów dot.m.in. prawa pracy, zasad wynagradzania, opodatkowania itp.
• Tłumaczenie niemieckich dokumentów na język polski oraz odwrotnie
• Wspomaganie działu kadr w codziennych czynnościach
Wymagania:
• Biegła/ zaawansowana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie- weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej
• Minimalna znajomość przepisów polskiego prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
• Zainteresowania w kierunku HR oraz chęć zdobycia praktycznej wiedzy w tym zakresie
Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w wymiarze ½ etatu
• możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o przesyłanie aplikacji CV na maila: d.wal@personnel-international.pl. Prosimy w CV o zapisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami .

Wyświetleń: 168