PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM WŁOSKIM

Firma ALBUD - producent drzwi i okien z siedzibą w Raciborowicach Górnych istnieje od 1992 r. Firma zajmuje się produkcją stolarki PVC i aluminiowej na systemach Gealan, Aliplast i Aluprof. Głównymi odbiorcami naszych produktów są klienci z Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy :

PRACOWNIKA DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM WŁOSKIM

Opis stanowiska pracy
• Współpraca i wsparcie przedstawiciela handlowego w sprzedaży,
• Umawianie spotkań handlowych, przygotowywanie raportów/analiz/ofert,
• Doradztwo handlowe i techniczne w zakresie asortymentu firmy,
• Sporządzanie i wysyłanie informacji handlowych do partnerów,
• Współpraca w ramach działu handlowego oraz z działami operacyjnymi,

Wymagania
• Wykształcenie średnie,
• Mile widziane doświadczenie w branży,
• Znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie,
• Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętności negocjacyjne,
• Komunikatywność,
• Dyspozycyjność,
• Prawo jazdy kat. B,
• Biegła znajomość obsługi komputera,
• Gotowość do wyjazdów służbowych,
• Znajomość programów Stolcad, Alicad i MB-Cad będą dodatkowym atutem.

Oferujemy
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• Atrakcyjne wynagrodzeni ,
• Szkolenia handlowe i produktowe,
• Realne możliwości rozwoju w dziale sprzedaży,
• Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.

W przypadku zainteresowania ofertą pracy, prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem na adres: kasia.nowak@albud.net.pl .

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Wyświetleń: 177