USŁUGI ŚRODOWISKOWE DOFINANSOWANIE EKOEXPERT BIAŁYSTOK

Wyróżniij ogłoszenie
Dodane: 19 Październik 2016
Kontakt: Białystok Telefon: 857444460
Zapytaj o cenę
Usługi świadczone w ramach oferty firmy EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. skierowane są do przedsiębiorstw, które zgodnie z obowiązującymi przepisami zobowiązane są do wypełniania obowiązków środowiskowych związanych z prowadzoną działalnością. Oferta została opracowana na potrzeby większości przedsiębiorstw z uwzględnieniem specyfiki działalności, wielkości przedsiębiorstwa oraz organizacji.
Usługi ekologiczne świadczone przez EkoExpert mogą być realizowane w formie obsługi ekologicznej przedsiębiorstwa lub na zasadach współpracy z osobami odpowiedzialnymi za zarządzenie środowiskiem w przedsiębiorstwie. Zakres świadczonych przez EkoExpert usług ma kompleksowy charakter i zapewnia kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie ochrony środowiska i potrzeb środowiskowych firm.
Na stronie www.ekoexpert.com.pl przygotowaliśmy specjalną ankietę, która bezpłatnie pomoże Państwu zapoznać się z obowiązkami środowiskowymi, które należy obowiązkowo spełnić w prowadzonej przez Państwa działalności. Na stronie znajduje się też pełen zakres świadczonych przez naszą firmę usług. W określeniu potrzeb środowiskowych przedsiębiorstwa pomogą Państwu także nasi doradcy tel. 857444460 oraz e-mail: ekoexpert@ekoexpert.com.pl

Wyświetleń: 78

Zobacz również

Sprzedam spółkę z o.o. za 1749 PLN
Akcje Holdingu Węglowego, Kompanii Węglowej kupię
Gotowe Spółki w Anglii, Włochy, Niemcy, Bułgaria
Sprzedam spółkę - e biuro Kraków - porady - zakładanie firm
Sprzedam spółkę z VAT i VAT UE za 2700 PLN
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X