USŁUGI ŚRODOWISKOWE KOMPLEKSOWE DORADZTWO WSPÓŁPRACA

Wyróżniij ogłoszenie
Dodane: 14 Lipiec 2016
Kontakt: Białystok Telefon: 857444460
Zapytaj o cenę
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. prowadzi działalność usługową oraz szkoleniową w zakresie ochrony środowiska w firmie. Usługi realizowane na rzecz firm obejmują wszelkie obszary działalności firm mające wpływ na środowisko. Nasi doradcy fachowo i rzetelnie zadbają o wypełnianie obowiązków środowiskowych w Państwa firmie, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb środowiskowych w zakresie:
• Gospodarki odpadami
• Emisji pyłów i gazów
• Wprowadzania ścieków do wód lub ziemi
• Emisji hałasu
Eksperci z firmy EkoExpert zadbają o przygotowanie niezbędnej dokumentacji, wniesienie opłat z tytułu korzystania ze środowiska, zrealizują szkolenia dla pracowników oraz zadbają o ograniczenie wpływu działalności Państrwa firmy na środowisko. Usługi środowiskowe realizowane przez naszą firmę mają kompleksowy charakter, a zakres współpracy z naszą firmą ustalany jest indywidualnie. Szczegółowa oferta usług ekologicznych oraz projektów ekologicznych realizowanych przez naszą firmę znajduje się na stronie www.ekoexpert.com.pl oraz dostępna jest telefonicznie u naszych ekspertów pod numerem 857444460.

Wyświetleń: 110

Zobacz również

Expasset- praca biznes. Firma Polska.
Sprzedaż i rejestracja spółek Sprzedam spółkę z o.o.
Sprzedam spółkę. Rejestracja spółki w cenie 700 zł.
Sprzedam spółkę z o.o. w cenie 1350 PLN
Spółka za 1749 PLN. Sprzedam spółkę z o.o.
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X