POZWOLENIA NA WYTWARZANIE ODPADÓW WNIOSEK DLA FIRMY Białystok

Ogłoszenie archiwalne

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. świadczy profesjonalnie i kompleksowo usługi w zakresie ochrony środowiska dla firm m.in. poprzez: uzyskiwanie, aktualizację pozwoleń zintegrowanych, jak również wszelkich pozwoleń sektorowych.
W zakresie gospodarki odpadami, EkoExpert opracowuje wnioski o wydanie m.in.:
- pozwolenia na wytwarzanie odpadów,
- pozwolenia na wytwarzanie odpadów z uwzględnieniem zbierania lub przetwarzania odpadów,
- zezwolenia na zbieranie odpadów,
- zezwolenia na przetwarzanie odpadów,
Oferta firmy EkoExpert w szczególności dedykowana jest firmom, które funkcjonują w oparciu o „stare zezwolenia” na zbieranie i /lub odzysk odpadów (uzyskane na podstawie ustawy o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 r. ). Decyzje te zgodnie z nowymi przepisami tracą ważność. Ministerstwo już raz przesunęło ostateczny termin uzyskania nowych decyzji z 22 stycznia 2015 r., stąd też 22 stycznia 2016 r. jest terminem ostatecznym na uzyskanie nowego zezwolenia.
Nieprzekraczalnym termin uzyskania nowego zezwolenia to 22 styczeń 2016 r.
UWAGA: Funkcjonowanie firm, które nie uzyskają nowych zezwoleń w zakresie zbierania i/lub przetwarzania odpadów, będzie traktowane jako działalność bez wymaganego zezwolenia, a w związku z tym pojawi się ryzyko w postaci wysokich kar pieniężnych.
Więcej informacji o ofercie oraz możliwość współpracy w zakresie ochrony środowiska z firmą EkoExpert znajduje się na www.ekoexpert.com.pl
Nasi eksperci dyżurują pod nr tel. 85 744 44 60, e-mail: ekoexpert@ekoexpert.com.pl

Wyświetleń: 114

Zobacz również

Sprzątanie po zmarłych zgonie samobójstwie zabójstwie
Sprzątanie po zmarłym zgonie
wywóz szamba czyszczenie kanalizacji 78734282
Dezynfekcja sprzątanie po zgonach Dariusz Justyna
DORADZTWO EKOLOGICZNE USŁUGI OBSŁUGA EKOEXPERT BIAŁYSTOK
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X