POZWOLENIA NA WYTWARZANIE ODPADÓW WNIOSEK DLA FIRMY Białystok

Ogłoszenie archiwalne

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. świadczy profesjonalnie i kompleksowo usługi w zakresie ochrony środowiska dla firm m.in. poprzez: uzyskiwanie, aktualizację pozwoleń zintegrowanych, jak również wszelkich pozwoleń sektorowych.
W zakresie gospodarki odpadami, EkoExpert opracowuje wnioski o wydanie m.in.:
- pozwolenia na wytwarzanie odpadów,
- pozwolenia na wytwarzanie odpadów z uwzględnieniem zbierania lub przetwarzania odpadów,
- zezwolenia na zbieranie odpadów,
- zezwolenia na przetwarzanie odpadów,
Oferta firmy EkoExpert w szczególności dedykowana jest firmom, które funkcjonują w oparciu o „stare zezwolenia” na zbieranie i /lub odzysk odpadów (uzyskane na podstawie ustawy o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 r. ). Decyzje te zgodnie z nowymi przepisami tracą ważność. Ministerstwo już raz przesunęło ostateczny termin uzyskania nowych decyzji z 22 stycznia 2015 r., stąd też 22 stycznia 2016 r. jest terminem ostatecznym na uzyskanie nowego zezwolenia.
Nieprzekraczalnym termin uzyskania nowego zezwolenia to 22 styczeń 2016 r.
UWAGA: Funkcjonowanie firm, które nie uzyskają nowych zezwoleń w zakresie zbierania i/lub przetwarzania odpadów, będzie traktowane jako działalność bez wymaganego zezwolenia, a w związku z tym pojawi się ryzyko w postaci wysokich kar pieniężnych.
Więcej informacji o ofercie oraz możliwość współpracy w zakresie ochrony środowiska z firmą EkoExpert znajduje się na www.ekoexpert.com.pl
Nasi eksperci dyżurują pod nr tel. 85 744 44 60, e-mail: ekoexpert@ekoexpert.com.pl

Wyświetleń: 108

Zobacz również

Sprzątanie po zmarłych zgonie samobójstwie zabójstwie
Usuwanie fetoru dezynfekcja po zgonie zmarłym
Sprzątanie po zmarłym zgonie
Sprzątanie po zgonach dezynfekcja
Sprzątanie po zgonach zmarłych upadkach z wysokości
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X