ZEZWOLENIA NA GOSPODAROWANIE ODPADAMI WNIOSKI DLA FIRM

Ogłoszenie archiwalne

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. realizuje profesjonalnie i kompleksowo usługi w zakresie eko-doradztwa dla firm m.in. poprzez: uzyskiwanie, aktualizację pozwoleń zintegrowanych, jak również wszelkich pozwoleń sektorowych.
EkoExpert w oparciu o nowe przepisy dotyczące gospodarowania odpadami opracowuje wnioski o wydanie:
- zezwolenia na zbieranie odpadów,
- zezwolenia na przetwarzanie odpadów.
Oferta firmy EkoExpert skierowana jest do przedsiębiorstw, które posiadają „stare pozwolenia” na zbieranie i przetwarzanie odpadów (uzyskane na podstawie wcześniejszych uwarunkowań prawnych), a w związku z nowelizacją Ustawy o Odpadach, mają obowiązek uzyskania nowych decyzji.
Nieprzekraczalnym termin obowiązku uzyskania nowych pozwoleń: 22 styczeń 2016 r.
WARTO WIEDZIEĆ: Funkcjonowanie firm, które nie uzyskają nowych pozwoleń będzie traktowane jako działalność bez wymaganego zezwolenia, a w związku z tym pojawi się ryzyko w postaci wysokich kar pieniężnych.
Więcej informacji o realizowanych przez naszą firmę usługach oraz naszej ofercie dostępnych jest na www.ekoexpert.com.pl . Szczegółowych informacji udzielają także Eksperci pod numerem tel. 85 744 44 60 oraz e-mail: ekoexpert@ekoexpert.com.pl

Wyświetleń: 116

Zobacz również

Sprzątanie po zgonach zmarłych upadkach z wysokości
DORADZTWO EKOLOGICZNE USŁUGI OBSŁUGA EKOEXPERT BIAŁYSTOK
Dezynfekcja sprzątanie po zmarłym  rozkładzie zwłok
Dezynfekcja sprzątanie po zgonach Dariusz Justyna
wywóz szamba czyszczenie kanalizacji 78734282
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X