Tesik - zakochany w ludziach pies szuka domu

Ogłoszenie archiwalne


Imię: Tesik
Płeć: Pies
Wiek: ok. 4 lat
Rasa: Kundelek
Wielkość: Do kolan
Stosunek do ludzi: Przyjazny
Stosunek do zwierząt: Dogaduje się z suczkami
Kastracja: Tak

Odkąd w 2013 roku w schronisku zaczął się wolontariat Tesik już tam mieszkał... Minęły 2 lata a dla niego nic się nie zmieniło... Nie wiadomo jak długo tam jest i czy ma szanse na powrót do normalności. Mimo to cieszy się, z każdego kontaktu z wolontariuszami... Przykre jest to, że nie wiemy co zrobić, żeby go stamtąd wydostać. Potrzebujemy pomocy...

Tesik to typ psa który uwielbia zabawę i szaleństwa. Jeśli tylko człowiek po drugiej stronie smyczy ma ochotę to Tesik do zabawy jest pierwszy. Nie trzeba go długo zachęcać :) Ma dużo energii, ale nie narzuca się z nią. Gdy ochoty do zabawy u człowieka brak Tesik również idzie spokojnie. Piesek jest fantastyczny, cudownie nastawiony do ludzi, lgnie, szuka kontaktu. Spaceruje bardzo dobrze na smyczy, chętnie rusza się, bawi, zaczepia do figli. Bardzo lubi kontakt z ludźmi..bardzo! Tesik jest wybiórczy jeśli chodzi o swoich psich przyjaciół. Części z nich nie lubi, natomiast bardzo dobrze dogaduje się z suczkami.

Kontakt w sprawie adopcji:
Krystyna 500 088 497
mail: psyzsejn@gmail.com

Wyświetleń: 78

Zobacz również

Celinka SZCZENIAK szuka kochającego domu!
Sara, dzieciolubna sunia w typie LABRADORA
4 miesięczna Kida, niewielka, przyjazna sunia SZCZENIAK
Niewielki Bingo, wesoły kochany psiak szuka domu!
Drobniutka, łagodna, nieśmiała suczka siberian husky OTTI
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X