Rachunkowość za darmo! Zapisz się już dziś!

Ogłoszenie archiwalne

Umiesz liczyć, licz na siebie!” To stare powiedzenie idealnie pasuje do naszego kierunku. Każda firma, urząd czy organizacja nie może funkcjonować bez szeroko pojętego działu finansowego, dlatego specjaliści w tej tematyce są mocno poszukiwani na rynku pracy. Jeśli więc liczby nie mają przed Tobą tajemnic, a matematyka była zawsze jednym z ulubionych przedmiotów w szkole, to wykorzystaj ten fakt! 4 semestry wystarczą by zdając egzamin państwowy uzyskać tytuł technika rachunkowości. Możesz to zrobić zaocznie od razu po szkole średniej (także bez matury), w trakcie studiów jako „drugi kierunek”, czyli uzupełnienie wykształcenia, ale także będąc już wiele lat na rynku pracy. Na rachunkowość decydują się bowiem często osoby które tracą pracę po długim czasie i muszą się przekwalifikować.

Rozwiązanie jest tylko jedno – zapisz się do Żaka w ciągu minuty online i ciesz się wszystkimi przywilejami: www.zak.edu.pl/formularz – to bardzo proste!
Bełchatów
Ul.9 maja 26
Tel.44 635 07 61
belchatow@zak.edu.pl

Wyświetleń: 143

Zobacz również

Specjalista ds rozliczen i wprowadzania danych
Zdobądź doświadczenie zawodowe w NOVA CE
Biuro Windykacji Prawnej w Skawinie
Ta strona korzysta z plików cookies. Parametry ich działania możesz ustawić w swojej przeglądarce. Więcej na ten temat możesz zobaczyć [ tutaj ].
X