Specjalista ds. sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

W związku z dynamicznym rozwojem firmy
Zatrudnimy doświadczonego specjalistę z branży Spożywczej na stanowisko
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Specjalistę do spraw sprzedaży zatrudni firma z branży spożywczej. Oczekujemy osoby doświadczonej i energicznej.
Tylko poważne oferty.
OPIS STANOWISKA:
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
• Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami
• Bieżąca obsługa klientów
• Śledzenie, analizowanie rynku
• Dbanie o dobry wizerunek firmy
WYMAGANIA:
• Doświadczenie w branży Spożywczej
• Nastawienie do realizacji celów
• Wysoka skuteczność działania
• Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
• Dyspozycyjność
• Praca w terenie
OFERUJEMY:
• Stałą pracę
• Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
• Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Wyświetleń: 76