Przedstawiciel Handlowy – VANSELLER - Warszawa

Specjalistę zatrudni firma z branży spożywczej. Oczekujemy osoby doświadczonej i energicznej.

Zakres obowiązków:
- sprzedaż z samochodu produktów firmy, artykuły spożywcze
- realizacja celów dystrybucyjnych zgodnie z wytycznymi na podległym terytorium,
- ekspozycja i komunikacja marek strategicznych zgodnie ze strategią firmy,
- budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami,
- efektywne wprowadzanie nowych produktów,
- zbieranie należności od klientów i zapewnienie zgodności między dostępnymi dokumentami, a faktycznym stanem sprzedaży,
- bieżące raportowanie pracy,
- monitorowanie aktywności konkurencji.
Oczekujemy:
- udokumentowanego min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży.
- wykształcenia min. średniego,
- czynnego prawa jazdy kat. B,
- dyspozycyjności i skuteczności w realizacji wyznaczonych celów,
- umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami,
- umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
- uczciwości, odpowiedzialności i operatywności,
- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera.
- znajomości topografii Warszawy i woj. mazowieckiego
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę,
- rozwój kompetencji,
- niezbędne narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników,
- merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

CV proszę przesłać na adres biuro@axpal.pl

Wyświetleń: 71